Menü

Faith

Aşağı
Kim Hee-sun 21. yüzyılın Güney Kore'sinde yaşayan 30'lu yaşlarında bir kadındır. Plastik cerrah olarak görev yapmaktadır.

Kaptan Choi Young ise bundan 700 yıl önce yaşayan bir adamdır. Bir gün kraliçenin yaralanması Choi Young'un cesur bir karar almasına neden olur. Mistik bir yolla, cennete gidecek ve oradan kraliçeyi iyileştirecek bir şey getirecektir. Cennete götüreceğini düşündüğü o kapı, Coui Young'ı 21. yüzyıl'a getirir. Burada iyi bir doktor olduğunu düşündüğü Kim Hee-Sun'ı yanına alan Choi Young yeniden 700 yıl öncesine döner.

Choi Young Kim Hee-Sun'a onu dünyasına geri götüreceğine söz vermiştir. Ama kral yararlı olduğu için onu yanında tutmasını emreder. Bundan sonra Choi ve Kim arasında çağları aşan bir aşk başlayacak ama Choi samuraylık yeminine sadık kalmayı seçecektir. Ta ki, bir zamana kadar?

Faith ya da diğer adıyla The Great Doctor son zamanların en popüler Güney Kore dizilerinden biri. Fantastik öğeleriyle dikkat çeken dizi iyi bir romantik drama özelliği taşıyor.
Dizi İsmiFaith
Bölüm Sayısı24 Bölüm
Dizi TürüDram, Fantastik, Tarihi
Yayın Yılı2012
IMDB Puanı8.2
OyuncularHee-Seon Kim, Jong-Moon Kim, Se-Young Park
Yayın DurumuFinalini Yaptı
AraştırGoogle'da Ara Google Haberler'de Ara IMDb'de Ara TMDb'de Ara Wikipedia'da Ara TuneFind'da Dizi Müziklerini Ara Facebook'ta Ara Twitter'da Ara YouTube'da Ara Instagram'da Ara

1.Bölüm

2.Bölüm

3.Bölüm

4.Bölüm

5.Bölüm

6.Bölüm

7.Bölüm

8.Bölüm

9.Bölüm

10.Bölüm

11.Bölüm

12.Bölüm

13.Bölüm

14.Bölüm

15.Bölüm

16.Bölüm

17.Bölüm

18.Bölüm

19.Bölüm

20.Bölüm

21.Bölüm

22.Bölüm

23.Bölüm

24.Bölüm (Dizi Finali)

www.000webhost.com