Menü

Pitch

Aşağı
'Pitch' Amerikan TV kanalı FOX'un 2016-2017 sezonunda gösterilmesi planlanan yeni drama türündeki dizilerinden biridir.

Dan Fogelman (Galavant) ve Rick Singer (Younger) tarafından oluşturulan ve senaryosu geliştirilen dizide ayrıca Tony Bill, Helen Bartlett, Jess Rosenthal ve Kevin Falls yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimlerini Paris Barclay'in yaptığı dizinin üretimi 20th Century Fox Television şirketi ile birlikte Rhode Island Ave. Productions tarafından yapılmaktadır.

Başrollerde rol alan isimler Kylie Bunbury (Twisted, Under the Dome), Mark-Paul Gosselaar (Franklin & Bash, Truth Be Told), Mo McRae (Sons of Anarchy), Meagan Holder (Ringer), Tim Jo (The Neighbors), Ali Larter (Heroes, Legends), Dan Lauria (Perception) ve Mark Consuelos (Missing) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, Profesyonel Beyzbol Ligi (MLB) San Diego Padres takımında oynayan ve ülkenin en ünlü kişisi haline gelen inanılmaz yetenekli, genç, güzel ve ilk kadın atıcı Ginny Baker'ın (Kylie Bunbury) duygusal hikayesini konu ediniyor.
Dizi İsmiPitch
Sezon Sayısı1 Sezon
Bölüm Sayısı10 Bölüm
Dizi TürüDram, Spor
Yayın Yılı2016
IMDB Puanı7.4
OyuncularJoseph Kelly, Kylie Bunbury, Mark-Paul Gosselaar
YapımcılarDan Fogelman, Rick Singer
Yayın DurumuFinalini Yaptı
AraştırGoogle'da Ara Google Haberler'de Ara IMDb'de Ara TMDb'de Ara Wikipedia'da Ara TuneFind'da Dizi Müziklerini Ara Facebook'ta Ara Twitter'da Ara YouTube'da Ara Instagram'da Ara

1.Sezon 1.Bölüm

1.Sezon 2.Bölüm

1.Sezon 3.Bölüm

1.Sezon 4.Bölüm

1.Sezon 5.Bölüm

1.Sezon 6.Bölüm

1.Sezon 7.Bölüm

1.Sezon 8.Bölüm

1.Sezon 9.Bölüm

1.Sezon 10.Bölüm (Dizi Finali)

Pitch izle
Geri Yukarı Menü Aşağı İleri
www.000webhost.com