Menü

Pure Genius

Aşağı
Silikon Vadisi’nin genç ve zengin milyarderi James Bell (Augustus Prew), sağlık hizmetinde devrim yapmak ve nadir görülen zorlu tıbbi gizemleri ücret almaksızın tedavi etmek için Bunker Hill Hastanesi’ni kurmuştur. Dr. Walter Wallace (Dermot Mulroney) her ne kadar tıbbın teknolojiye değil de insan gayretine dayandığına inanan bir doktor olsa bile hastanede gördükleri sayesinde Bell onu ikna etmeyi başarır ve personelin başına geçirir. Dizi de bununla birlikte başlıyor işte.

James Bell’in kurduğu ekipte başına buyruk ve geçmişi biraz karışık Dr. Wallace haricinde yer alan isimler şu şekilde: Fevkalade, korkusuz ve içi dışı bir doktor olan Dr. Zoe Brockett (Odette Annable), hastanenin değişiklik için bir yol gösterici olduğuna inanan idealist beyin cerrahı Dr. Talaikha Channarayapatra (Reshma Shetty), eskiden çete üyesiyken şimdilerde bilgisayar üzerinden fakir bölgelerde 7/24 sağlık gözetimi yapan Dr. Malik Verlaine (Aaron Jennings), safkan bir Ivy League (Sarmaşık Birliği) mezunu ciddi kişilikli Dr. Scott Strauss (Ward Horton) ve son olarak 3-D yazıcı programcısı becerikli Angie Cheng (Brenda Song).

Bunker Hill’de Bell, tıbbı ve teknolojiyi iyi bir ekiple birlikte biraraya getirip bürokrasiyi denklemden çıkarıyor ve kendisininki de dahil olmak üzere hayat kurtmarmaya odaklanıyor.
Dizi İsmiPure Genius
Sezon Sayısı1 Sezon
Bölüm Sayısı13 Bölüm
Dizi TürüDram
Yayın Yılı2016
IMDB Puanı7.3
OyuncularAugustus Prew, Dermot Mulroney, Odette Annable
YapımcılarJason Katims, Sarah Watson
Yayın Durumuİptal Edildi
AraştırGoogle'da Ara Google Haberler'de Ara IMDb'de Ara TMDb'de Ara Wikipedia'da Ara TuneFind'da Dizi Müziklerini Ara Facebook'ta Ara Twitter'da Ara YouTube'da Ara Instagram'da Ara

Pure Genius izle
Geri Yukarı Menü Aşağı İleri
www.000webhost.com