Menü

Rosemary's Baby

Aşağı
1967 basımı Ira levin'in aynı isimli romanı, Roman Polanski'nin 68 yapımı filminden sonra modern bir uyarlama olarak TV'ye de uyarlandı. Kitabın ve filmin aksine dizinin hikayesi New York'tan Paris'e taşınmıştır ve 4 bölümlük mini dizi NBC kanalında iki akşamlık (11-15 Mayıs) bir programa alınmıştır.

Guy Woodhouse aktörlük yapan ve mesleğinde yükselmeye çabalayan birisidir. Karısı Rosemary ile birlikte Paris’te bir apartman dairesine -hakkında bazı dedikodular duysalar da onlara kulak tıkayarak- taşınırlar. İkili yeni komşuları Castevet ailesiyle de kaynaşarak yavaş yavaş daha fazla vakit geçirmeye başlarlar, ama özellikle de Guy. Bu arada Rosemary sürpriz bir şekilde hamile olduğunu öğrenir ve Guy’ın da işleri beklenilenden daha kısa bir süre içinde açılmaya başlar.

Buraya kadar her şey yolunda gibi görünürken Rosemary bir süre sonra komşularının göründükleri gibi olmadığından ve bebeğiyle ilgili bazı kötü niyetlerinin olduğundan şüpheleniyor; dahası bu düşüncelerinin gerçek olup olmadığını ve bu yolda kocasına bile güvenip güvenemeyeceğini sorgulamaya başlıyor.
Dizi İsmiRosemary's Baby
Sezon Sayısı1 Sezon
Bölüm Sayısı2 Bölüm
Dizi TürüDram, Gizem, Korku, Mini Dizi
Yayın Yılı2014
IMDB Puanı5.5
OyuncularCarole Bouquet, Patrick J Adams, Zoe Saldana
Yayın DurumuFinalini Yaptı
AraştırGoogle'da Ara Google Haberler'de Ara IMDb'de Ara TMDb'de Ara Wikipedia'da Ara TuneFind'da Dizi Müziklerini Ara Facebook'ta Ara Twitter'da Ara YouTube'da Ara Instagram'da Ara

1.Sezon 1.Bölüm

1.Sezon 2.Bölüm (Dizi Finali)

Rosemary's Baby izle
Geri Yukarı Menü Aşağı İleri
www.000webhost.com