Menü

The Knick

Aşağı
20. yüzyılın başları, New York'un merkezindeki bir hastane: Knickerbocker Hospital. O zamanlar ölüm oranları yüksek ve antibiyotikler henüz keşfedilmemiş. Ama buradaki doktorlar sınırları zorlayarak, cerrahi operasyonlarda çığır açan yenilikler yapmışlar. The Knick dizisi tıp tarihine isimlerini yazdıran bu doktorların, hemşirelerin ve diğer hastane çalışanlarının hayatlarına odaklanıyor.

Doktor John Thackery (Clive Owen) (Dr. William Stewart Halsted isimli bir doktordan esinlenişmiş) alanında yeni metotlar deneyen ünlü bir cerrahtır. Ama aynı zamanda bir kokain bağımlısıdır. Tabi o zamanlar kokain henüz yasaklanmamış. Dr. Everett Gallinger, Dr. Bertie Chickering Jr. ve Algernon Edwards tarafından oluşan genç bir ekibe liderlik yapan Dr. Thackery, bir yandan hastalarını kurtarmakla uğraşırken, bir yandan da gelenekçi yöntemleri devam ettirmek isteyen insanlarla mücadele edecektir.

"Traffic" filmiyle bir oskar kazanan Steven Soderbergh'in yönetmenliğini üstlendiği dizi, kaliteli oyuncu kadrosuyla daha şimdiden birçok ödüle göz kırpıyor. The Knick 720p görüntü kalitesiyle sizlerle..İyi seyirler..
Dizi İsmiThe Knick
Sezon Sayısı2 Sezon
Bölüm Sayısı20 Bölüm
Dizi TürüDram
Yayın Yılı2014
IMDB Puanı8.5
OyuncularJeremy Bobb, Lori Finkel, Steve Garfanti
YapımcılarJack Amiel, Michael Begler
Yayın Durumuİptal Edildi
AraştırGoogle'da Ara Google Haberler'de Ara IMDb'de Ara TMDb'de Ara Wikipedia'da Ara TuneFind'da Dizi Müziklerini Ara Facebook'ta Ara Twitter'da Ara YouTube'da Ara Instagram'da Ara

1.Sezon 1.Bölüm

1.Sezon 2.Bölüm

1.Sezon 3.Bölüm

1.Sezon 4.Bölüm

1.Sezon 5.Bölüm

1.Sezon 6.Bölüm

1.Sezon 7.Bölüm

1.Sezon 8.Bölüm

1.Sezon 9.Bölüm

1.Sezon 10.Bölüm (Sezon Finali)

2.Sezon 1.Bölüm

2.Sezon 2.Bölüm

2.Sezon 3.Bölüm

2.Sezon 4.Bölüm

2.Sezon 5.Bölüm

2.Sezon 6.Bölüm

2.Sezon 7.Bölüm

2.Sezon 8.Bölüm

2.Sezon 9.Bölüm

2.Sezon 10.Bölüm (Sezon Finali)

The Knick izle
Geri Yukarı Menü Aşağı İleri
www.000webhost.com